O kanceláři

Jsme zavedená realitní kancelář působící v v okresech Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Uherské Hradiště a Kroměříž. Velmi dobře známe a aktivně sledujeme místníh trh a samozřejmostí je pro nás osobní, aktivní přístup v práci pro klienta a kvalitní realitní a poradenský servis. Poskytujeme kompletní realitní služby od pronájmů po prodeje nemovitostí se kterými máme dlouholeté zkušenosti.

Mimo to jsme připraveni Vám nabídnout

  • kvalitní finanční poradenství
  • vyřízení hypotéky
  • provedení znaleckého posudku nemovitosti
  • pojištění nemovitosti

Pokud v naší nabídce nemovitostí nenajdete přesně to co hledáte, neváhejte nás oslovit s konkrétní poptávkou. Jsme přesvědčeni, že díky naší dlouholeté spolupráci s majiteli nemovitostí Vám najdeme prostor přesně podle Vašich představ. Naši makléři se těší na spolupráci s Vámi.

Hledáte zajímavou brigádu? Hledáme náboráře nemovitostí.

Chcete si jen přivydělat, nebo hledáte zajímavou a nenáročnou práci s možností vysokého výdělku? Tak to jste tu správně. Nabízíme možnost zajímavého přivýdělku na pozici náboráře nemovitostí. Jedná se o vyhledávání nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Je jen na Vás kolik času práci chcete věnovat a jak ji budete vykonávat. Vaším úkolem bude především získat kontakt na majitele nemovitostí, kteří zvažují prodej nebo pronájem své nemovitosti.  Za každého takto představeného klienta u kterého se realizuje prodej nebo pronájmem Vám bude náležet provize dle předem domluvených podmínek. Můžete si vydělat až desetitisíce za jednoho klienta a to jen za to, že seženete kontakt.

Naše požadavky jsou jednoduché. Jelikož budete zastupovat naši společnost, je samozřejmostí příjemné a slušné vystupování.

Tato práce je vhodná jako občasný přivýdělek, ale i jako dlouhodobá spolupráce.

Lokalita Brno a okolí, nebo Hodonínsko.

Zaujala vás tato nabídka? Napište na info@wahag.cz nebo zavolejte na 737 157 063 pro více podrobností.